Leave Your Message

Alăturați-vă GtmSmart la HanoiPlas 2024 și ProPak Asia 2024 în iunie

29-05-2024

Alăturați-vă GtmSmart la HanoiPlas 2024 și ProPak Asia 2024 în iunie

 

În iunie, GtmSmart va participa la două evenimente importante din industrie: HanoiPlas 2024 și ProPak Asia 2024. Invităm cu drag clienții și partenerii noștri stimați să ni se alăture la aceste evenimente pentru a discuta despre cele mai recente tendințe din industrie și pentru a împărtăși tehnologii și soluții avansate. Așteptăm cu nerăbdare prezența dumneavoastră și să colaborăm pentru un viitor mai luminos.

 

 

I.【HanoiPlas 2024】


🗓️ Date: 5-8 iunie 2024
🔹 Locul de desfășurare: Hanoi International Center for Exhibition, Vietnam
🔹 Stand: NR.222

 

HanoiPlas 2024 este un eveniment important în industria materialelor plastice, care reunește producători de top de mașini pentru plastic, furnizori de materiale și furnizori de servicii tehnologice din întreaga lume. La acest eveniment, GtmSmart va prezenta cele mai recente noimașină de termoformat și soluții tehnologice. Exponatele noastre vor includemașini de termoformat cu trei stații,mașini de termoformat cupe, șimașini de formare în vid.

 

În timpul HanoiPlas 2024, echipa noastră tehnică va oferi servicii de consultanță tehnică individuală. Ne propunem să înțelegem mai bine nevoile clienților noștri, să discutăm direcțiile de dezvoltare viitoare cu partenerii noștri și să căutăm mai multe oportunități de cooperare prin această expoziție.

 

II.【ProPak Asia 2024】


🗓️ Date: 12-15 iunie 2024
🔹 Locație: Bangkok International Trade & Exhibition Centre, Thailanda
🔹 Stand: V37

 

După HanoiPlas 2024, GtmSmart se va îndrepta către Bangkok, Thailanda, pentru a participa la ProPak Asia 2024. Fiind cea mai mare expoziție a industriei de procesare și ambalare din regiunea Asia-Pacific, ProPak Asia atrage producători de echipamente de ambalare și furnizori de servicii tehnologice din întreaga lume. Echipa noastră de experți va explica caracteristicile și avantajele fiecărei piese de echipament și va împărtăși ideile noastre inovatoare și poveștile de succes în industria ambalajelor. Așteptăm cu nerăbdare schimburi aprofundate cu dvs. la fața locului pentru a explora inovațiile din industria ambalajelor.

 

III. De ce nu poți rata aceste două expoziții:

 

1. Schimb tehnic și colaborare: Expozițiile sunt o oportunitate perfectă pentru schimburi față în față cu experți din industrie și colegi. Vom prezenta cele mai noi tehnologii și produse și vom împărtăși cunoștințele și experiența noastră profesională. Prezența dumneavoastră va adăuga entuziasm schimburilor noastre tehnice.

 

2. Aprofundarea relațiilor cu clienții: Indiferent dacă sunteți un client existent sau un potențial partener, sperăm să obținem o înțelegere mai profundă a nevoilor dumneavoastră prin intermediul expoziției, oferind servicii și soluții mai personalizate. Comunicarea față în față ne va ajuta să răspundem mai bine nevoilor dumneavoastră.

 

3. Creșterea influenței mărcii: GtmSmart este dedicat inovației tehnologice și îmbunătățirii calității. Prin participarea la expoziții internaționale, nu numai că ne expunem produsele, ci și demonstrăm căutările noastre neobosite către excelență. Participarea dumneavoastră va fi martoră la creșterea și progresul nostru.

 

IV. Activități speciale în timpul expoziției:

 

În timpul expoziției, GtmSmart a pregătit o varietate de activități interactive interesante pentru a vă face vizita plină de surprize și recompense. Vom înființa un perete de afișare a produselor pentru a prezenta carcase inovatoare, permițându-vă să vedeți mai îndeaproape cele mai recente tehnologii ale noastre. Sesiunile noastre de consultanță cu experți vă vor oferi oportunitatea de a vă implica profund cu experții din industrie și de a primi soluții personalizate. În plus, puteți primi cadouri rafinate. Vă invităm din suflet să vizitați standul nostru și să experimentați aceste activități interactive, explorând împreună viitorul industriei!

 

V. Cum să participi:

Pentru a vă asigura că aveți o experiență lină și plină de satisfacții, vă rugăm să ne contactați în avans pentru informații detaliate și reguli de participare. Vă vom oferi asistență și servicii complete pentru a ne asigura că vizita dumneavoastră este plăcută și fructuoasă.

 

Contactaţi-ne:

Telefon:0086-18965623906
E-mail:sales@gtmsmart.com
Site:www.gtmsmart.com

În iunie, așteptăm cu nerăbdare să vă urăm bun venit la standurile noastre la HanoiPlas 2024 și ProPak Asia 2024. Să discutăm împreună despre viitorul industriei și să creăm mai multă valoare. GtmSmart vă așteaptă cu nerăbdare la expoziție!